Szkoła rodzenia

Szkoła rodzenia

Szkoła rodzenia to doskonały sposób, aby przygotować się zarówno do porodu, jak i do opieki nad nowym członkiem rodziny. Wieloletnia współpraca ze Szkołą Rodzenia Perełka w Wołominie pozwala nam z pełnym przekonaniem polecać to miejsce naszym pacjentkom. Zajęcia w tym ośrodku są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę kierowaną przez mgr poł. Małgorzatę Olszewską.

Kurs prowadzony w Szkole Rodzenia Perełka składa się z dwóch części – praktycznej i teoretycznej. Stanowią one kompletny zakres wiedzy dla młodych rodziców dotyczący macierzyństwa.

Szkoła Rodzenia: Część teoretyczna

Przyszli rodzice otrzymają tu niezbędne informacje na temat przebiegu ciąży, porodu i połogu. Mając odpowiednią wiedzę na temat wymienionych zagadnień, rodzice lepiej znoszą związane z nimi sytuacje, ponieważ są do nich odpowiednio przygotowani. Istotnym elementem kursu jest część dotycząca opieki nad noworodkiem, a także sprawy formalne związane z rejestracją narodzin nowego członka rodziny.

Szkoła Rodzenia: Część praktyczna

Dotyczy nauki prawidłowych zachowań podczas porodu, łagodzenia bólu porodowego, a także cykl ćwiczeń ogólnorozwojowych. Chcąc jak najlepiej przygotować przyszłych rodziców do porodu, plan kursu zakłada zwiedzanie oddziału położniczego w Wołominie oraz pakowanie walizki szpitalnej.

Szkoła rodzenia dla kobiet ze wskazaniami do cesarskiego cięcia.

Wychodząc naprzeciw współczesnym metodom rozwiązania, w ofercie Szkoły Rodzenia Perełka w Wołominie znalazły się także warsztaty dla kobiet mających wskazania do przeprowadzenia porodu metodą cesarskiego cięcia.

Szczegółowe informacje związane z terminami, tematyką i cennikiem spotkań są dostępne pod adresem: http://perelka.waw.pl

Cena za serię spotkań:

500 zł

Grafika modal tłoGrafika modal

Telefon do kliniki:

+48 601 230 555

zadzwoń

Adres:

ul. Kościelna 38, Wołomin

nawiguj