strzałka lewoWróć do artykułów

Tiliamed

Przychodnia ginekologiczna Tiliamed w Wołominie – zdrowie kobiet w najlepszych rękach

ginekologia wołomin

Być kobietą, być kobietą…

Organizm kobiety jest niezwykle skomplikowany. W ciągu miesiąca pod wpływem wielu hormonów zmieniają się nawet takie parametry jak ciśnienie tętnicze czy temperatura ciała. Stres, choroby, a nawet niewielkie zmiany otoczenia mogą sprawić, że cykl miesięczny zostanie zaburzony. Fizjologia funkcjonowania kobiet różni się

  • w okresie dojrzewania,
  • w okresie reprodukcyjnym oraz
  • po menopauzie

i w każdym z tych etapów wymaga ona innego podejścia. Zwłaszcza okresy diametralnych zmian jakimi są dojrzewanie, ciąża i menopauza powinny przebiegać pod czujnym okiem doświadczonego ginekologa.

Ginekologia w Tiliamed

Od pierwszej miesiączki do ostatnich dni życia każda kobieta powinna pozostawać pod troskliwą opieką ginekologa bez względu na plany reprodukcyjne. Zdrowie narządów rodnych jest konieczne do utrzymania i kontrolowania płodności, a także zwiększa komfort życia, nie tylko seksualnego. Nowotwory dróg rodnych stanowią aż 18% wszystkich chorób rozrostowych u kobiet, a wielu z nich można uniknąć. Coroczne wykonywanie cytologii pozwala uchronić się przed rozwojem nowotworu szyjki macicy, a badanie ręczne i z użyciem USG umożliwia wykrycie i kontrolowanie wielu patologii, m.in. mięśniaków macicy. Odpowiednio przeprowadzone testy diagnostyczne są zupełnie niebolesne, a warunki oferowane w Tiliamed umożliwiają komfort i intymne warunki badania ginekologicznego.

Położnictwo w przychodni ginekologicznej Tiliamed

Radosny czas oczekiwania na potomstwo to okres, gdy kobieta powinna być otoczona szczególną troską, nie tylko ze strony rodziny, ale także lekarza. Te 9 miesięcy pozwala przygotować się do rodzicielstwa, ale także wymaga od kobiety sporo uwagi. Odpowiednie  przygotowanie organizmu do ciąży, regularne badania pozwalające szybko wychwycić nieprawidłowości oraz opieka okołoporodowa są niezbędne, by noworodek przyszedł na świat w najlepszej możliwej kondycji. W przychodni ginekologicznej Tiliamed w Wołominie prowadzimy ciąże zgodnie ze wszelkimi standardami opieki nad ciężarną, dodatkowo oferując wyjątkową możliwość obejrzenia dzidziusia za pomocą USG 3D i 4D. Doktor Lipa, doceniany specjalista USG płodowego potrafi bardzo szczegółowo pokazać rodzicom wyczekiwane dziecko.

Twoja przychodnia ginekologiczna w Wołominie – Tiliamed

W przychodni ginekologicznej w Wołominie znajdą Panie wszystkie narzędzia potrzebne do zadbania o kobiece narządy rodne. Wiele lat doświadczenia przekłada się na niewątpliwy sukces jakim jest szerokie grono stałych pacjentek. Doświadczenie doktora Andrzeja Lipy w połączeniu z entuzjazmem i imponującym dorobkiem naukowym jego syna Michała sprawiają, że opieka oferowana w przychodni w Wołominie usatysfakcjonuje każdą pacjentkę. Nowoczesny sprzęt umożliwia wykonanie wysokiej jakości badań USG prenatalnie, a to wszystko zaledwie 20 kilometrów od centrum Warszawy.

Grafika modal tłoGrafika modal

Telefon do kliniki:

+48 601 230 555

zadzwoń

Adres:

ul. Kościelna 38, Wołomin

nawiguj